MARBAŞ Trabzonspor teknik analizi

Trabzonspor teknik analizi


Sizi Arayalım


e-Bülten

Bültenimize abone olarak duyurularımızı takip edin.


Ekleme Tarihi: 29.05.2017 09:46

DİRENÇLER: 2.72 – 3 – 3.30
DESTEKLER: 2.56 – 2.24 – 2.03
TSPOR hissesi aşağıya yönelik hareketine devam ediyor ancak önemli bir destek noktası olan 2.56 seviyesine ulaşan fiyatlar gitgide daralan alandan çıkmak isteyecektir. Bu da bize gösteriyor ki hissede yakın zamanda yukarı ya da aşağı yönlü bir hareketlenme volalite artışı olacak gibi duruyor. Hissenin olası yukarı yönlü hareketinde 3 seviyeleri aşağı yönlü hareketinde ise 2.24 ‘lere kadar sarkmalar yaşanabilir.

Paylaşın

Turan Can GÜRSOY
MARBAŞ MENKUL DEĞERLER ARAŞTIRMA BİRİMİ

Turan Can GÜRSOY, MARBAŞ MENKUL DEĞERLER Araştırma Uzmanı olarak görev yapmakta günlük analizleri derleyerek günlük raporlar oluşturmaktadır.

Marbaş Menkul Değerler'de hesap açtığınızda aşağıdaki işlemleri, müşteri temsilcilerimiz ve sağlamış olduğumuz online platformlar aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstte yer alan menüler aracılığı ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MarFX
arrow left
arrow right

Hesap Açılış Formu

Sözleşme dökümanlarını size ulaştırabilmemiz için posta adresinizi lütfen eksiksiz olarak yazın, adresiniz ile ilgili olarak gerekli gördüğünüz açıklamaları da yazabilirsiniz!