MARBAŞ MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş.

MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş.


Sizi Arayalım


e-Bülten

Bültenimize abone olarak duyurularımızı takip edin.


MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş. bir Gedik Yatırım iştiraki olup 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir.

MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş., faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir yatırım şirketi olan Marbaş Menkul Değerler, bu amaca yönelik olarak bilgi, güven ve şeffaflık prensipleri ile, birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi tercih eden yatırımcılara başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz:

✓ Hisse Senedi İşlemleri

✓ Varant İşlemleri

✓ Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) İşlemleri

✓ Tahvil ve Bono İşlemleri

✓ Yatırım Fonu Alım Satım İşlemleri

✓ Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) İşlemleri

Yaklaşık 25 yıldır sermaye piyasalarında yatırım yapmak isteyen yatırımcılara kesintisiz hizmet veren Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Sayfa 49619 kere görüntülenmiştir.

Marbaş Menkul Değerler'de hesap açtığınızda aşağıdaki işlemleri, müşteri temsilcilerimiz ve sağlamış olduğumuz online platformlar aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstte yer alan menüler aracılığı ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MarFX
sol ok
sağ ok

Hesap Açılış Formu

Sözleşme dökümanlarını size ulaştırabilmemiz için posta adresinizi lütfen eksiksiz olarak yazın, adresiniz ile ilgili olarak gerekli gördüğünüz açıklamaları da yazabilirsiniz!