MARBAŞ TÜRKİYE'DE İLK KEZ UYGULANAN PODCAST YAYINI

TÜRKİYE'DE İLK KEZ UYGULANAN PODCAST YAYINI


Sizi Arayalım


e-Bülten

Bültenimize abone olarak duyurularımızı takip edin.


MARBAŞ Podcast Servisi

Podcast üzerinden gündemi dinleyerek takip edin!

MARBAŞ Podcast yayını ile yatırımcılara günlük gündem özeti, teknik analizler, hisse yorumları ve ekonomik veriler aktarılıyor. Yatırımcılar tüm cihazlardan gün boyunca analizlere ücretsiz olarak ulaşarak dinleyebiliyor.

iPhone, iPad veya iPod touch’ımda podcast izlemeye veya dinlemeye nasıl başlayabilirim?
iOS için Podcast uygulaması, uygulamanın alt kısmındaki gezinme simgelerini kullanarak popüler ve öne çıkan podcast’lere kolayca erişebilmenizi sağlar.

Bir podcast’e abone olmak için o podcast’in sayfasından Abone Ol’a tıklayın. Bir podcast’i oynatmak için herhangi bir bölümüne tıklayın. Bir bölümü indirmek için bölüm listesindeki iCloud simgesine tıklayın. Podcast’lerim bölümünden aboneliklerinizi yönetebilir ve podcast bölümlerinizi oynatabilirsiniz.

Aşağıdaki MARBAŞ Podcast yayın sayfasından cihazınıza tanımlamayı kolaylıkla yapabilirsiniz: Bağlantıyı ziyaret etmek için buraya tıklayın

Android üzerinden nasıl podcast dinleyebilirim?
Android cihazlar için herhangi bir podcast uygulaması üzerinden MARBAŞ Podcast yayınını takip edebilirsiniz.

Android Uygulamaları için buraya tıklayın.

Aşağıdaki link üzerinden tüm yayınlara web üzerinden kolayca ulaşarak ücretsiz şekilde dinleyebilirsiniz:
http://www.marbas.com.tr/podcast

Sayfa 1759 kere görüntülenmiştir.

Marbaş Menkul Değerler'de hesap açtığınızda aşağıdaki işlemleri, müşteri temsilcilerimiz ve sağlamış olduğumuz online platformlar aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstte yer alan menüler aracılığı ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MarFX
sol ok
sağ ok

Hesap Açılış Formu

Sözleşme dökümanlarını size ulaştırabilmemiz için posta adresinizi lütfen eksiksiz olarak yazın, adresiniz ile ilgili olarak gerekli gördüğünüz açıklamaları da yazabilirsiniz!