Online Eğitimler

Online Eğitimler

Uygulamalı Temel Analiz Eğitimi

Dr. Yaşar Erdinç

Marbaş Menkul Değerler finansal okuryazarlığa katkı sağlamak adına, Türkiye’nin önde gelen eğitim platformu Borfin eğitimlerini müşterilerine özel ücretsiz sunuyor. Değerli Hocamız Merhum Sn. Dr. Yaşar Erdinç Hoca'nın bu eğitim videosu ile finansal analizlerin neticesinde doğru hisseye ulaşmayı öğreneceksiniz. Ayrıca Fastweb Mali Analiz Uygulamasını da 1 ay ücretsiz kullanabileceksiniz.

Eğitimler yoğun istek üzerine Merhumun anısını yaşatmak ve finansal okur yazarlık alanında sağladığı katkıları devam ettirmek amacıyla ailesinin izni ile yayına alınmış olup, gerekli telif Borfin üzerinden ödenmektedir. Marbaş Menkul Değerler eğitimleri yatırımcıları adına satın alarak, yatırımcılarına ücretsiz sağlamaktadır.

Uygulamalı Teknik Analiz Eğitimi

Zeynep Candan Aktaş

Marbaş Menkul Değerler finansal okuryazarlığa katkı sağlamak adına, Türkiye’nin önde gelen eğitim platformu Borfin eğitimlerini müşterilerine özel ücretsiz sunuyor. Bu eğitimde teknik analizde kullanılan yöntemleri, formasyonları, göstergeleri uygulamalı olarak görüp, anlama olanağına kavuşacaksınız. Eğitim süresince Active Charts Pro teknik analiz programını kullanarak, uygulama ve pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Sayfa 2346 kere görüntülenmiştir.

Piyasa Bilgileri


Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz

Piyasa Verileri